úterý 12. srpna 2008

FOR YOU - collab kit


Lidský život je jako houpačka. Taková ta kláda, jak je uprostřed špalek a my sedíme na jednom konci. Na tom druhém poskakuje škodolibý neposeda osud a snaží se s námi pořádně zalomcovat.jsou tu ale naštěstí ještě pořád lidé, naši přátelé a známí, kteří stojí na naší straně a snaží se s námi balancovat,vyrovnat hopkání osudu. Můžou to být jen maličkosti,milé slovo, usměvavá rada, pohlazení po duši, upřímnost a tolerance s jakou s námi naši přátelé jednají. A nemusíme se ani znát osobně. Jedním z vyrovnávačů mnoha, mnoha lidských houpaček, je právě Lucka73 . A nespravedlivý svět se jí odvděčil, osud si s ní ošklivě pohrál, vzal jí milovaného manžela a nechal ji samotnou se třemi dětmi, přičemž dvojčatům nebyl ani rok.Proto Vás vyzývám: Pojdte spojit příjemné s užitečným. Kupte si limitovanou edici - kit For You, vyrobený speciálně pro Lucku73 týmem spojeným ze šestice českých designerských stájí a jehož výtěžek jí bude celý předán.Užijte si zábavu za příjemnou cenu a .... pomozte vyvážit Lucčinu houpačku. Peníze nic nevyřeší. Ale s penězi bude o starost méně.

Záštita a původní myšlenka - tým Bohemian ArtS BA Spolupracovali: Radmila LittleDeer, Aprilmouse and Hanulienka, Natali Design, Design by Schaarka a PST Design.Kit je dostupný v českých korunách v e-shopu na Baby-cafe. Stojí 79 Kč.

Living our lives is like rocking on the seesaw. You know, that beam with the log in the middle and we are sitting on the one side. On the other there is malicious restless fate hopping and trying to rock hardly with us. Fortunately there are people - our friends - on our side of the seesaw who help us balance the rocking of the fate. That can be little thing, kind word, riant advice, stroking of soul, sincerity and toleration our friends give to us. Not even we need to know each other personally. One of these who help us to balance seesaws of our lives is Lucka73. Unfair world repaid her by taking her loved husband away and let her alone with three children, the twins not one year old yet.Therefore we appeal to you – Let’s combine pleasant and useful. Buy the limited edition – kit For You prepared in cooperation of six Czech designer teams especially for Lucka73. Gains are going to be hand over to her. Enjoy the fun for good price and… help balance the seesaw of Lucka73. The money does not solve the problem. But there will be one worry less.
Patronage and original idea – great team of Bohemian Art. In cooperation with: Radmila LittleDeer, Aprilmouse and Hanulienka, Natali Design, Design by Schaarka and PST Design
Buy this megakit here (via PAYPAL)


pondělí 11. srpna 2008

CT for Cinnamon designs

novinek a dobrých zpráv není nikdy dost!

V srpnu a září budu pracovat jako CT guest pro
Cinnamon designs

podívejte se na první kit, se kterým jsem měla možnost pracovat.

HOLD ME TRIGHT


moje LO

děkuji Pride za poskytnutou fotečku!

CT guest for Aprilmouse and hanulienka DesignNaše kamarádky Aprilmouse a Hanulienka se daly oficiálně dohromady
a jako Aprilmouse and Hanulienka Design začaly prodávat
své věci v shopu
Scrap N tag

Mám to potěšení pro ně pracovat v srpnu alespoň jako host.

fantastický kit SEATIME


a moje LO z něj
a další nádherný kit

Playground

a moje LO z něj

neděle 10. srpna 2008

CT Carolyn Kite

Carolyn vytvořila nádherné kity

Heartlight


shop here

a moje LO


a další je

Magie Mayshop here

and my LO


sobota 9. srpna 2008

Peta Boardman - slevy


Peta Boardman má tento víkend ve svém shopu
u Scrapbook-elements slevy
25% off!!!